Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski najpiękniejsze miasto świata

Utworzony przez W Staszek MCR, 1 marca 2012 r. o 08:17
wszędzie siostrzeńce, siostry cioteczne itp. powsadzne w kazdy kat a do roboty się nie nadają po co trzymać takiego pracownika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to po co?   Rodzinę trzeba wspierać,a więzy krwi są silniejsze niż węzeł gordyjski.Ich nie da si przeciąć mieczem nawet z dalmaceńskiej stali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te plany były zatwierdzone za Lesiuka. Ci co nie wychodzą na  miasto tylko oglądają je z za szyb swoich drogich aut chcą wszystko w tym mieście zalać betonem żebyśmy nie mogli posiedzieć na ławkach wśród zieleni.
No proszę. Dobrze wiedzieć że Lesiuk miał plany. Szkoda tylko że ich nie realizował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewne rzeczy  były  zatwierdzone już  30 lat temu np. obwodnica miasta wysokie-zachajki czy przebudowy ulic. Wszystkiego co leży zatwierdzone od kilkudziesięciu lat i Grzyb nie zrealizuje żeby nawet dać mu jeszcze kilka kadencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jako osoba będąca na dalekim zesłaniu (no może nie tak dalekim, ale zawsze zesłaniu), chciałbym się dowiedzieć czy są może jakieś piękne nowe strony miasta i błagam was, nie piszczie o tym co złe !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpiękniejsza strona miasta to ul. Pocztowa,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę. Dobrze wiedzieć że Lesiuk miał plany. Szkoda tylko że ich nie realizował.
Nie narzekać. Przecież sa inwestycje które mu się udały. Na przykład Wipasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 30 październik 2009 - 12:37 Czasy burmistrza Stanisława Lesiuka to były dobre czasy dla miasta!!!Najważniejsze inwestycje w tych "DOBRYCH CZASACH dla MIASTA":- budowa zachodniej obwodnicy (91 milionów złotych) - otwarcie Zakładu Segregacji Surowców Wtórnych w 2003 roku (4 miliony złotych) - rewitalizacja zabytkowego centrum miasta – przebudowa płyty rynku (3,3 miliona złotych) - wyremontowanie ul. 3 Maja (2,8 miliona złotych) - wybudowanie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego (2,2 miliona złotych) - przebudowanie ul. Brzeskiej (1,4 miliona złotych) - budowa sali gimnastycznej prz Szkole podstawowej nr 2 (1,4 mln złotych) - przebudowa ul. Partyzantów (0,5 miliona zlotych) - dostosowanie Zespołu Szkół Sportowych do potrzeb osób niepełnosprawnych (0,2 miliona złotych) - zakupienie mikrobusu do przewozu osób niepełnosprawnych - budowa 13,1 km sieci sanitarnej - budowa 5,8 km sieci wodociągowej - budowa 1,7 km sieci kanalizacji deszczowej - przebudowa system zasilania elektrycznego i oświetlenia ul. Adamki, Plac JP II, Lubelskiej, Brzeskiej, Zahajkowskiej - utwardzenie ponad 1,8 km dróg (m.in. Cisowa, Prusa, Miodowa, Kopernika, Topolowa, Kwiatowa, Wysoka) - pokryto nawierzchnia bitumiczną ponad 3,1 km dróg - przebudowa bądź wyremontowanie 1,1 km ulic (m.in. ul. Młynarska, Strzelecką oraz Pułaskiego) - przebudowa parkingu przy zbiegu ulic Brzeskiej i Warszawskiej (obok Stokrotki i PKO) o pow. 1467 m2 - budowa nowego cmentarza komunalnego - rozbudowa obiektu stadionu z wykonaniem nowego ogrodzenia na odcinku ponad 380 m - nowe chodniki, ścieżki, nawierzchnie ul. Piłsudskiego, Łosicka, Berezowska, Brzeska, Partyzantów, Drohicka - wykonano termomodernizacje w SP Nr 2, SP Nr 3, oraz Przedszkolach Nr 2, 3 i 4 - adaptacja na 27 mieszkań budynku po byłej przychodni przy ul Warszawskiej - pozyskano inwestora budownictwa wielorodzinnego przy ul. Balladyny (plan: 3 budynki z ok. 160 mieszkaniami) - wyremontowano pomieszczenia byłego Przedszkola Nr 1 - pozyskano nowych inwestorów: firmę Lider S.K.G., WIPASZ Sp. z o.o - udzielono pomocy w restrukturyzacji „ZREMB Poland” - wykonano oświetlenia ul. Brzeskiej, ul. Zahajkowskiej - opracowano plan zagospodarowania obszaru „Żwirowni” - przyjęto plan zagospodarowania północno-wschodniej części miasta, zakładający kompleksowe zagospodarowanie ulicjuż  CZAS NA ZMIANĘ... dobrą zmianę!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie najwazniejszym niusem jest plan budowy lotniska przy wipaszu. W końcu mieszkańcy z Kościuszki odetchną i przestaną narzekać na ciężarówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie najwazniejszym niusem jest plan budowy lotniska przy wipaszu. W końcu mieszkańcy z Kościuszki odetchną i przestaną narzekać na ciężarówki.
 
Dla mnie najwazniejszym niusem jest plan budowy lotniska przy wipaszu. W końcu mieszkańcy z Kościuszki odetchną i przestaną narzekać na ciężarówki.
Tam nie ma ścierniska. Mamy zadatki by zostać globalną wioską. Może władzom uda się nadać miastu status skansenu. Tam gdzie było wyrobisko jest kompielisko. Jest sielsko i anielsko. Nawet wrony w centrum mają się dobrze. A mieszkańcy z ul. Kościuszki już mają drogę prosto do lasu i mogą się naturalizować przed najazdem turystów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tam Międzyrzec pasuje. A żyjemy w wolnym kraju i zawsze mozna się przerpwadzić do Drelowa czy Radzynia, a nawet do Rogoźnicy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tam Międzyrzec pasuje. A żyjemy w wolnym kraju i zawsze mozna się przerpwadzić do Drelowa czy Radzynia, a nawet do Rogoźnicy...
  Gościu całkowicie się z Tobą zgadzam, jak komuś coś nie pasuje to niech się przeprowadzi :), po co się tak męczyć. Możecie wyjechać i założyć sobie miasto tak jak wam się podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu całkowicie się z Tobą zgadzam, jak komuś coś nie pasuje to niech się przeprowadzi :), po co się tak męczyć. Możecie wyjechać i założyć sobie miasto tak jak wam się podoba.
A może warto się zastanowić nad tym, że jednak nie jest tu tak cudnie jak wy byście chcieli? Tylko wy macie monopol na wizję miasta a reszcie jak się nie podoba to won, tak? Jakby wam tak zależało na mieście to patrzylibyście na to co wszyscy mieszkańcy mają do powiedzenia, bo chyba przyszłość miasta zależy od tego ilu ludzi zostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może warto się zastanowić nad tym, że jednak nie jest tu tak cudnie jak wy byście chcieli? Tylko wy macie monopol na wizję miasta a reszcie jak się nie podoba to won, tak? Jakby wam tak zależało na mieście to patrzylibyście na to co wszyscy mieszkańcy mają do powiedzenia, bo chyba przyszłość miasta zależy od tego ilu ludzi zostanie.
A kto pisze że jest cudnie? Miasto takie jak inne. Ma swoje zalety i wady. I różni ludzie w nim żyją. Jest dla przykładu niewielka grupa która potrafi jedynie hurtem wszystko krytykowac. To stali bywalcy tego forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto pisze że jest cudnie? Miasto takie jak inne. Ma swoje zalety i wady. I różni ludzie w nim żyją. Jest dla przykładu niewielka grupa która potrafi jedynie hurtem wszystko krytykowac. To stali bywalcy tego forum.
Stałym bywalcem tego forum to jesteś przede wszystkim ty .Ciekawe dlaczego? Chcę czystego i bezpiecznego miasta, ulic bez dziur, chodników z uzupełnioną kostką , odmalowanych kamienic w centrum zamiast banalnych tabliczek ,że to coś tam historycznego- patrz łuki żydowskie, a syf tam okropny..Chcę przedszkola i żłobka , uregulowania miejsc parkingowych, wydzielenia strefy płatnego parkingu,chcę,żeby ci co zajmują miejsca parkingowe stawiając samochody do sprzedaży- płacili za to albo niech sobie wybudują swoje komisy( patrz parking na Nassuta) Chcę normalności w moim mieście- statuetki, nagrody itp. honorowi mieszkańcu.. przecież widać co , komu i dlaczego się daje.Chcę spotkań z radnymi i burmistrzem nie raz w kadencji, ale chociaż 4 razy do roku. Chcę,żeby nasi przedstawiciele, którzy są przez mieszkańców miasta opłacani, włącznie z burmistrzem, z pokorą i zrozumieniem, wsłuchiwali się w nasze głosy. chcę, aby straż miejska wypełniała w końcu swoje obowiązki w sprawie porządku i czystości prywatnych właścicieli jak i też wobec pozostałych. Chcę ,żeby miasto miało samochody do wywozu śmieci, takie normalne z podnośnikiem, bo aż żal mi tych ludzi,którzy ręcznie muszą dźwigać kosze albo rekami wybierają śmieci ,żeby ja załadować do tego starego samochodziku. Chcę,żeby ktoś posprzątał ulice, płacimy na to podatki. Czy to tak dużo? I zamiast rozrywek dla nielicznych, chcę,żeby powstały mieszkania socjalne dla potrzebujących. A polityka mnie nie interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stałym bywalcem tego forum to jesteś przede wszystkim ty .Ciekawe dlaczego? Chcę czystego i bezpiecznego miasta, ulic bez dziur, chodników z uzupełnioną kostką , odmalowanych kamienic w centrum zamiast banalnych tabliczek ,że to coś tam historycznego- patrz łuki żydowskie, a syf tam okropny..Chcę przedszkola i żłobka , uregulowania miejsc parkingowych, wydzielenia strefy płatnego parkingu,chcę,żeby ci co zajmują miejsca parkingowe stawiając samochody do sprzedaży- płacili za to albo niech sobie wybudują swoje komisy( patrz parking na Nassuta) Chcę normalności w moim mieście- statuetki, nagrody itp. honorowi mieszkańcu.. przecież widać co , komu i dlaczego się daje.Chcę spotkań z radnymi i burmistrzem nie raz w kadencji, ale chociaż 4 razy do roku. Chcę,żeby nasi przedstawiciele, którzy są przez mieszkańców miasta opłacani, włącznie z burmistrzem, z pokorą i zrozumieniem, wsłuchiwali się w nasze głosy. chcę, aby straż miejska wypełniała w końcu swoje obowiązki w sprawie porządku i czystości prywatnych właścicieli jak i też wobec pozostałych. Chcę ,żeby miasto miało samochody do wywozu śmieci, takie normalne z podnośnikiem, bo aż żal mi tych ludzi,którzy ręcznie muszą dźwigać kosze albo rekami wybierają śmieci ,żeby ja załadować do tego starego samochodziku. Chcę,żeby ktoś posprzątał ulice, płacimy na to podatki. Czy to tak dużo? I zamiast rozrywek dla nielicznych, chcę,żeby powstały mieszkania socjalne dla potrzebujących. A polityka mnie nie interesuje.
Brawo, potrzeba nam idealistów. Też bym chętnie pożył choć trochę w takim mieście. Podobno są jakieś gry, w których jest to mozliwe. No ale to świat wirtualny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu całkowicie się z Tobą zgadzam, jak komuś coś nie pasuje to niech się przeprowadzi :), po co się tak męczyć. Możecie wyjechać i założyć sobie miasto tak jak wam się podoba.
Zaraz, zaraz a czemu nie mam prawa wypowiadać swojego zdania na temat miasta w którym mieszkam od urodzenia, płacę tu podatki, spełniam swój obywatelski obowiązek i głosuję w każdych wyborach? Jakim prawem moja osoba jest z Międzyrzeca wyganiana? To nie twój prywatny folwark. Stuknij się w ten pusty łeb zanim następnym razem coś napiszesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz, zaraz a czemu nie mam prawa wypowiadać swojego zdania na temat miasta w którym mieszkam od urodzenia, płacę tu podatki, spełniam swój obywatelski obowiązek i głosuję w każdych wyborach? Jakim prawem moja osoba jest z Międzyrzeca wyganiana? To nie twój prywatny folwark. Stuknij się w ten pusty łeb zanim następnym razem coś napiszesz!
Nikt cię wygania. Mieszkaj sobie tu szczęśliwie. Ale jak masz aż tyle powodów do narzekań to może wstań i cos zrób aby zmienić rzeczywistość. Bo wiecznym ględzeniem na forum nic nie zdziałasz. Przejawów aktywności obywatelskiej jest w tym mieście jak na lekarstwo. Tworzenie wirtualnej rzeczywistości i życie w niej nie jest rozwiązaniem. Trudno mi znaleźć szacunek dla ludzi którzy nie robią nic poza wiecznym narzekaniem na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burmistrz bierze ponad 10 tysi na miesiac, to powinien robic wszystko tak, aby mi sie tutaj dobrze zylo... bo jest bardzo marnie i malo perspektywicznie... a ten kit lewacki co sprzedajesz z tym spoleczenstwem obywatelskim i jego aktywnoscia to wsadz sobie w d***... bo na tym forum nie ma narzekanie, jest tylko krytyka sposobu zarzadzania miastem i jego mieniem przez burmistrza z PSL... a jeszcze krytykowac mozna? czy juz bedziesz straszyl pozwami sądowymi? Nikt cię wygania. Mieszkaj sobie tu szczęśliwie. Ale jak masz aż tyle powodów do narzekań to może wstań i cos zrób aby zmienić rzeczywistość. Bo wiecznym ględzeniem na forum nic nie zdziałasz. Przejawów aktywności obywatelskiej jest w tym mieście jak na lekarstwo. Tworzenie wirtualnej rzeczywistości i życie w niej nie jest rozwiązaniem. Trudno mi znaleźć szacunek dla ludzi którzy nie robią nic poza wiecznym narzekaniem na tym forum. a na koniec pytanie: czy kiedykolwiek bedzie w tej strefie utworzonej za 10 milionow jakikolwiek sensowny inwestor, czy tylko pieski beda tam zalatwialy swoje potrzeby? 10 milionow na psi kibelek to troche duzo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burmistrz bierze ponad 10 tysi na miesiac, to powinien robic wszystko tak, aby mi sie tutaj dobrze zylo... bo jest bardzo marnie i malo perspektywicznie... a ten kit lewacki co sprzedajesz z tym spoleczenstwem obywatelskim i jego aktywnoscia to wsadz sobie w d***... bo na tym forum nie ma narzekanie, jest tylko krytyka sposobu zarzadzania miastem i jego mieniem przez burmistrza z PSL... a jeszcze krytykowac mozna? czy juz bedziesz straszyl pozwami sądowymi? Nikt cię wygania. Mieszkaj sobie tu szczęśliwie. Ale jak masz aż tyle powodów do narzekań to może wstań i cos zrób aby zmienić rzeczywistość. Bo wiecznym ględzeniem na forum nic nie zdziałasz. Przejawów aktywności obywatelskiej jest w tym mieście jak na lekarstwo. Tworzenie wirtualnej rzeczywistości i życie w niej nie jest rozwiązaniem. Trudno mi znaleźć szacunek dla ludzi którzy nie robią nic poza wiecznym narzekaniem na tym forum. a na koniec pytanie: czy kiedykolwiek bedzie w tej strefie utworzonej za 10 milionow jakikolwiek sensowny inwestor, czy tylko pieski beda tam zalatwialy swoje potrzeby? 10 milionow na psi kibelek to troche duzo!
Tak to je mój panie, bo zamiast polityki mamy dymanie. Ja to czasami czytam se te ulotki wyborcze, a ci mniamuśńi co się tak reklamowali, że wszystko umieją to tak naprawdę g. potrafią. Może dla siebie i dla sitwy, a reszta najlepiej niech sobie skacze do gardeł I gdzie ci ludzie sukcesu, jaka ich moralność, aspiracje, a piszą jakie to z nich wykształciuchy i przewody doktorskie otwierają - wszystko na pokaz, co się dobrze sprzedaje! No a te 10 miljonów, to nie psie wygódki ino zaczyn kundlizmu bo na zdrowe relacje nie ma tu miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 35

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...